MISTRZOSTWA STAREGO BIELSKA W KOSZYKÓWCE 3×3
W dniu 11 czerwca reprezentacja naszej szkoły (klasy 4-6) odniosła zwycięstwo w turnieju o Puchar Starego Bielska w Koszykówce 3x3.
Skład zwycięskiej drużyny:
Filip Lubas 5d, Maksym Kuzmenko 5d, Karol Kulka 5d, Robert Domagała 5d.
Starsi koledzy z klas 7-8 po zaciętej walce ostatecznie zajęli piąte miejsce.
Skład drużyny:
Mateusz Siwek 8c, Piotr Rucki 8d, Kacper Drobny 8b.
Gratulujemy.



