Mistrzowie są wśród nas!!!

To, że nasza szkoła jest wyjątkowa wiemy nie od dziś. Jej wyjątkowość przejawia się między innymi w tym, że na korytarzach naszej szkoły można spotkać, o tak sobie, Mistrza Polski. Jest nim uczeń kl. 7B Miłosz Jakielaszek, który w ostatni weekend zdobył złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski w Judo.
W dniach 12-13 września 2024r. w Sochaczewie odbyły się bowiem Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo. Miłosz startował w kategorii MU15-38, w której bezapelacyjnie okazał się najlepszy. Na co dzień pilnie trenuje w klubie PTS Janosik Bielsko – Biała pod okiem trenera Marka Wróbla. Treningi wymagają oczywiście od niego wiele wysiłku, czasu oraz poświęcenia. Miłosz w najlepszy sposób udowodnił, że „Trening czyni Mistrza”. Na co dzień potrafi łączyć swoją pasję z nauką, gdyż jest jednym z najlepszych uczniów w klasie.
Wszyscy jesteśmy ogromnie dumni, że tak wspaniały chłopak jest uczniem naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy Miłoszowi, jego trenerowi oraz rodzicom tak fenomenalnego osiągnięcia. Życzymy wytrwałości i satysfakcji na treningach. I oczywiście trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe na arenie polskiej, europejskiej oraz światowej.