WYNIKI KONKURSU "KENIA W OCZACH DZIECKA"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Kenia w oczach dziecka” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań krajami Afryki, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I-miejsce Tomasz Kubański   kl. 3B

II-miejsce Victoria Povar  kl. 1B

III- miejsce Michał Morawiec kl. 1B

Laureaci zostali zakwalifikowani to kolejnego etapu międzyszkolnego. Gratulujemy!

WYRÓŻNIENIA:

Sofija Voźniuk kl. 1B

Hania Szewczyk kl. 1B

Karol Medoń kl. 1B

Amelia Walicka kl. 3B

Krzysztof Kostyła kl. 3B

Tomasz Czarnota kl. 3B

Tamara Górny kl. 1A

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Laureaci oraz wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy oraz upominki, które zostaną wręczone przez wychowawców klas 14 maja 2021 r.