XIV MIEJSKI OGÓLNOSZKOLNY KONKURS "BAJARZ ROKU"

23-10-2019 18:22

„BESKIDZKIE BAJANIE”

XIV MIEJSKI OGÓLNOSZKOLNY KONKURS

1. „BAJARZ ROKU”

w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

22 października 2019 roku w ZSO im. Armii Krajowej odbył się XIV Miejski Ogólnoszkolny Konkurs „Bajarz Roku”.

Organizatorami konkursu są: ZSO im. AK w Bielsku-Białej reprezentowany przez  mgr Danutę Pobudkiewicz, mgr Aurelię Wątrobę, mgr Dorotę Szymecką oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Bielsku-Białej.

W komisji konkursowej zasiadały również:  mgr Zofia Cichowalz, mgr Patrycja Kańkowska.

Do konkursu zgłosiło się 23 osób z różnych typów szkół.

Jury przyznało dla zwycięzców nagrody książkowe, natomiast zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach szkół otrzymali  wieczne pióra i pendrajwy.

Publiczność w poszczególnych kategoriach wiekowych tradycyjnie  przyznała swoją nagrodę.

W Y N I K I:

SZKOŁY PODSTAWOWE